Co dítě potřebuje do ŠD

Přezůvky s pevnou patou (bezpečnost dítěte, používáme i do tělocvičny), ručník, hrníček na pití (z umělé hmoty), věci na převléknutí (spodní prádlo, ponožky, věci na ven) – vše řádně označené v sáčku nebo pevné tašce. Uvítáme papírové kapesníčky nebo ubrousky.

Nedoporučujeme dětem nosit do ŠD cenné věci (větší obnos peněz, drahé šperky, mobilní telefony, atd.).

Každé dítě má zaveden Důvěrníček, jehož prostřednictvím sdělujeme důležité a aktuální informace týkající se žáka nebo činnosti v ŠD. Informace týkající se provozu ŠD (prázdniny, ředitelské volno apod.) sdělujeme přes aplikaci Bakaláři.

Pitný režim a stravování

• dítě má možnost se napít v průběhu společného stravování ve školní jídelně
  • dále si mohou nosit vlastní nápoje
  • pitný režim je zajištěn vychovatelkami (šťáva, čaj)

Všechny děti navštěvující ŠD se stravují ve školní jídelně. Na výdej obědů má u sebe každé dítě vlastní čip. Objednávku a odhlášení obědů zajišťují zákonní zástupci přes internet (objednávku na následující týden je nutné provést nejpozději ve čtvrtek).
Do ŠD je dobré dětem dávat malou odpolední svačinku.